
Merilna celica s trojnim vzporednim snopom iz nerjavečega jekla
Model: LHE-11
Struktura trojnega nosilca za enojno namestitev
Elektronska platformna tehtnica
Struktura trojnega nosilca za enojno namestitev
Elektronska platformna tehtnica
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka
| Material: |
Nerjaveče |
| Kapaciteta: | 50-625 lb |
| Nazivna moč: | 1 mV/V |
| Nelinearnost: | ±0.02%F.S. |
| Histereza: | ±0.02%F.S. |
| Ponovljivost: | ±0.01%F.S. |
| Lezenje (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Ničelno stanje: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect na Zero: | ±0,02 %FS/10 stopinj |
| Tem.Effect na izhod: | ±0,02 %FS/10 stopinj |
| Vhodna impendanca: | 385±15Ω |
| Izhodni upor: | 350±3Ω |
| Izolacijska impedanca: | Večji ali enak 5000 MΩ |
| Vzbujevalna napetost: | 10 V (DC/AC) |
| Kompenzirani tem.razpon: | -10 stopinj ~+50 stopinj |
| Storitev Tem.Range: | -20 stopinj ~+60 stopinj |
| Razpon varne preobremenitve: | 120%F.S. |
| Zaščitni razred: | IP67 |
| Dolžina kabla: | 5m |
| Koda žice: | Rdeča(Ex+) Črna(Ex-) Zelena(Sig+) Bela(Sig-) |

|
Zmogljivost |
Velikost (mm) |
N.W. |
||||||||
|
lb |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
0 |
M |
kg |
|
50 |
165.1 |
12.7 |
139.7 |
73.7 |
11.4 |
50.8 |
18.7 |
11.5 |
5/16-18Dpl3 |
1.8 |
|
125-250 |
165.1 |
12.7 |
139.7 |
73.7 |
11.4 |
50.8 |
37.2 |
11.5 |
5/16-18Dpl3 |
2.6 |
|
625 |
203.2 |
12.7 |
177.8 |
95.3 |
12.7 |
69.9 |
48.4 |
13.1 |
- |
3.8 |
Priljubljena oznake: vzporedna trojna obremenitvena celica iz nerjavečega jekla, Kitajska vzporedna trojna obremenitvena celica iz nerjavečega jekla proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje










