
Enotočkovni senzor sile
Model: LHE-1
Elektronska cenovna tehtnica, platformna tehtnica in druge tehtnice majhne zmogljivosti
350 mm * 350 mm
Elektronska cenovna tehtnica, platformna tehtnica in druge tehtnice majhne zmogljivosti
350 mm * 350 mm
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka
| Material: | Aluminij |
| Kapaciteta: | 0,3 kg-250 kg |
| Nazivna moč: | 2mV/V (1kg-2kg, 1mV/V) |
| Nelinearnost: | ±0.02%F.S. |
| Histereza: | ±0.02%F.S. |
| Ponovljivost: | ±0.01%F.S. |
| Lezenje (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Ničelno stanje: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect na Zero: | ±0,02 %FS/10 stopinj |
| Tem.Effect na izhod: | ±0,02 %FS/10 stopinj |
| Vhodna impendanca: | 410±10Ω |
| Izhodni upor: | 350±3Ω |
| Izolacijska impedanca: | Večji ali enak 5000 MΩ |
| Vzbujevalna napetost: | 10 V (DC/AC) |
| Kompenzirani tem.razpon: | -10 stopinj ~+50 stopinj |
| Storitev Tem.Range: | -20 stopinj ~+60 stopinj |
| Razpon varne preobremenitve: | 120%F.S. |
| Zaščitni razred: | IP67 |
| Dolžina kabla: | 3m |
| Koda žice: | Rdeča(Ex+) Črna(Ex-) Zelena(Sig+) Bela(Sig-) |

|
Zmogljivost |
Velikost (mm) |
N.W. |
|||||||
|
kg |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
M |
kg |
|
0.3-0.6 |
70.0 |
58.0 |
15.0 |
7.0 |
12.0 |
40.0 |
22.0 |
M3 |
0.3 |
|
1-3 |
70.0 |
58.0 |
15.0 |
7.0 |
12.0 |
46.0 |
22.0 |
M3 |
0.3 |
|
6-20 |
130.0 |
106.0 |
30.0 |
15.0 |
25.0 |
76.0 |
22.0 |
M6 |
0.4 |
|
25-35 |
130.0 |
106.0 |
40.0 |
15.0 |
27.0 |
76.0 |
23.0 |
M6 |
0.4 |
|
40-200 |
130.0 |
106.0 |
50.0 |
25.0 |
27.0 |
76.0 |
23.0 |
M6 |
0.5 |
|
200-250 |
130.0 |
106.0 |
50.0 |
25.0 |
27.0 |
76.0 |
23.0 |
M8 |
0.5 |
Priljubljena oznake: enotočkovni senzor sile, Kitajska enotočkovni senzor sile proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje










