
Enotočkovna merilna celica za pasno tehtnico
Model: LHE-10
Enotna namestitev
Elektronska pasna tehtnica, tehtnica v lijaku in posebej oblikovane tehtnice
Enotna namestitev
Elektronska pasna tehtnica, tehtnica v lijaku in posebej oblikovane tehtnice
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka
| Material: |
Zlitina, nerjavno jeklo |
| Kapaciteta: | 25 lb-7500 kg |
| Nazivna moč: | 2mV/V |
| Nelinearnost: | ±0.02%F.S. |
| Histereza: | ±0.02%F.S. |
| Ponovljivost: | ±0.01%F.S. |
| Lezenje (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Ničelno stanje: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect na Zero: | ±0,02 %FS/10 stopinj |
| Tem.Effect na izhod: | ±0,02 %FS/10 stopinj |
| Vhodna impendanca: | 385±15Ω |
| Izhodni upor: | 350±3Ω |
| Izolacijska impedanca: | Večji ali enak 5000 MΩ |
| Vzbujevalna napetost: | 10 V (DC/AC) |
| Kompenzirani tem.razpon: | -10 stopinj ~+50 stopinj |
| Storitev Tem.Range: | -20 stopinj ~+60 stopinj |
| Razpon varne preobremenitve: | 120%F.S. |
| Zaščitni razred: | IP67 |
| Dolžina kabla: | 6m |
| Koda žice: | Rdeča(Ex+) Črna(Ex-) Zelena(Sig+) Bela(Sig-) |

|
Zmogljivost |
Velikost (mm) |
N.W. |
|||||||||
|
lb |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H |
L |
K |
kg |
|
25-100 |
152.4 |
9.6 |
22.4 |
108.0 |
27.0 |
32.0 |
- |
- |
7.9 |
7.9 |
0.8 |
|
200-1000 |
168.4 |
12.7 |
28.5 |
108.0 |
27.0 |
32.0 |
- |
- |
13.0 |
13.0 |
1.1 |
|
1000se-2500 |
289.0 |
12.7 |
44.5 |
209.6 |
31.8 |
50.8 |
30.4 |
3.1 |
16.0 |
13.5 |
3.5 |
|
5000-7500 |
323.9 |
19.0 |
50.8 |
215.9 |
70.0 |
89.0 |
35.0 |
4.6 |
19.7 |
20.0 |
5.0 |
Priljubljena oznake: enotočkovna tehtalna celica s pasno tehtnico, proizvajalci, dobavitelji, tovarna enotočkovne tehtalne celice s pasno tehtnico
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje










