
Aluminijasta enotočkovna tehtalna celica
Model: LHE-3
Elektronska platformna tehtnica
600 mm * 600 mm
Elektronska platformna tehtnica
600 mm * 600 mm
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka
| Material: | Aluminij |
| Kapaciteta: | 60kg-500kg |
| Nazivna moč: | 2mV/V |
| Nelinearnost: | ±0.02%F.S. |
| Histereza: | ±0.02%F.S. |
| Ponovljivost: | ±0.01%F.S. |
| Lezenje (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Ničelno stanje: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect na Zero: | ±0,02 %FS/10 stopinj |
| Tem.Effect na izhod: | ±0,02 %FS/10 stopinj |
| Vhodna impendanca: | 410±10Ω |
| Izhodni upor: | 350±3Ω |
| Izolacijska impedanca: | Večji ali enak 5000 MΩ |
| Vzbujevalna napetost: | 10V (DC/AC) |
| Kompenzirani tem.razpon: | -10 stopinj ~+50 stopinj |
| Storitev Tem.Range: | -20 stopinj ~+60 stopinj |
| Razpon varne preobremenitve: | 120%F.S. |
| Zaščitni razred: | IP67 |
| Dolžina kabla: | 3m |
| Koda žice: | Rdeča(Ex+) Črna(Ex-) Zelena(Sig+) Bela(Sig-) |
| Neto teža: | 1,8 kg |

Priljubljena oznake: enotočkovna obremenitvena celica iz aluminija, proizvajalci, dobavitelji, tovarna aluminijaste enotočkovne obremenitvene celice
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje










