
Elektronska tehtnica, senzor teže
Model: LHE-4
Enotna namestitev
Elektronska platformna tehtnica
Velikost platforme v spodnji tabeli
Enotna namestitev
Elektronska platformna tehtnica
Velikost platforme v spodnji tabeli
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka
| Material: | Aluminij |
| Kapaciteta: | 5kg-100kg |
| Nazivna moč: | 2mV/V |
| Nelinearnost: | ±0.02%F.S. |
| Histereza: | ±0.02%F.S. |
| Ponovljivost: | ±0.01%F.S. |
| Lezenje (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Ničelno stanje: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect na Zero: | ±0,02 %FS/10 stopinj |
| Tem.Effect na izhod: | ±0,02 %FS/10 stopinj |
| Vhodna impendanca: | 410±15Ω |
| Izhodni upor: | 350±3Ω |
| Izolacijska impedanca: | Večji ali enak 5000 MΩ |
| Vzbujevalna napetost: | 10 V (DC/AC) |
| Kompenzirani tem.razpon: | -10 stopinj ~+50 stopinj |
| Storitev Tem.Range: | -20 stopinj ~+60 stopinj |
| Razpon varne preobremenitve: | 120%F.S. |
| Zaščitni razred: | IP67 |
| Dolžina kabla: | 3m |
| Koda žice: | Rdeča(Ex+) Črna(Ex-) Zelena(Sig+) Bela(Sig-) |
| Neto teža: | 0,6 kg |

|
Zmogljivost |
Velikost mm |
N.W. |
||||||
|
Kg |
A |
B |
C |
D |
E |
M |
SR |
kg |
|
50-200 |
156.0 |
75.0 |
50.0 |
44.0 |
24.0 |
M12xl.75 |
600x600 |
1.2 |
|
250-500 |
146.0 |
95.0 |
70.0 |
60.0 |
36.0 |
M12xl.75 |
600x600 |
1.8 |
|
750-2000 |
176.0 |
123.0 |
95.0 |
76.0 |
46.0 |
M16x2 |
800x1000 |
3.5 |
Priljubljena oznake: senzor teže elektronske tehtnice, proizvajalci, dobavitelji, tovarna senzorjev teže elektronske tehtnice Kitajska
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje










