
Platformska tehtalna celica iz nerjavečega jekla IP68
Model: LHE-15
Struktura trojnega nosilca za enojno namestitev
Elektronska platforma Scal
Struktura trojnega nosilca za enojno namestitev
Elektronska platforma Scal
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka
| Material: |
Nerjaveče |
| Kapaciteta: | 100-750 kg |
| Nazivna moč: | 2mV/V |
| Nelinearnost: | ±0.02%F.S. |
| Histereza: | ±0.02%F.S. |
| Ponovljivost: | ±0.01%F.S. |
| Lezenje (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Ničelno stanje: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect na Zero: | ±0,02 %FS/10 stopinj |
| Tem.Effect na izhod: | ±0,02 %FS/10 stopinj |
| Vhodna impendanca: | 385±10Ω |
| Izhodni upor: | 350±3Ω |
| Izolacijska impedanca: | Večji ali enak 5000 MΩ |
| Vzbujevalna napetost: | 10 V (DC/AC) |
| Kompenzirani tem.razpon: | -10 stopinj ~+50 stopinj |
| Storitev Tem.Range: | -20 stopinj ~+60 stopinj |
| Razpon varne preobremenitve: | 120%F.S. |
| Zaščitni razred: | IP67 |
| Dolžina kabla: | 6m |
| Koda žice: | Rdeča(Ex+) Črna(Ex-) Zelena(Sig+) Bela(Sig-) |
| Neto teža: | 2,5 kg |

|
Zmogljivost |
Velikost (mm) |
|||||||||||
|
Kg |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
K |
M |
N |
J |
S |
|
100-750 |
173.0 |
43.0 |
63.0 |
65.0 |
20.0 |
7.25 |
19.0 |
120.5 |
M8 |
30.0 |
45.0 |
7.5 |
Priljubljena oznake: Tehtalna celica na platformi iz nerjavečega jekla i68, Kitajska tehtalna celica na platformi iz nerjavečega jekla i68 proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji
neMorda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje










