
Enostranska obremenitvena celica s strižnim žarkom
Model: LHX-2
Tehtnica za tovornjak, eno{0}}tehtnica z žerjavom, tehtnica za zalogovnik
Dodatki: noga, glava tovora, kompleti za montažo
Tehtnica za tovornjak, eno{0}}tehtnica z žerjavom, tehtnica za zalogovnik
Dodatki: noga, glava tovora, kompleti za montažo
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka
| Material: | Zlitina, nerjavno jeklo |
| Kapaciteta: | 50kg-10t |
| Nazivna moč: | 2mV/V |
| Nelinearnost: | ±0.02%F.S. |
| Histereza: | ±0.02%F.S. |
| Ponovljivost: | ±0.01%F.S. |
| Lezenje (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Ničelno stanje: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect na Zero: | ±0,02 %FS/10 stopinj |
| Tem.Effect na izhod: | ±0,02 %FS/10 stopinj |
| Vhodna impendanca: | 385±10Ω |
| Izhodni upor: | 350±3Ω |
| Izolacijska impedanca: | Večji ali enak 5000 MΩ |
| Vzbujevalna napetost: | 10V (DC/AC) |
| Kompenzirani tem.razpon: | -10 stopinj ~+50 stopinj |
| Storitev Tem.Range: | -20 stopinj ~+60 stopinj |
| Razpon varne preobremenitve: | 120%F.S. |
| Zaščitni razred: | IP67, IP68 |
| Dolžina kabla: | 6m |
| Koda žice: | Rdeča(Ex+) Črna(Ex-) Zelena(Sig+) Bela(Sig-) |

|
Zmogljivost |
Velikost (mm) |
N.W. |
|||||||||||
|
t |
A |
B | C | D | E | F | G | H | H1 |
J |
K |
M |
kg |
|
0.5-2 |
203.0 |
37.0 |
95.0 |
43.0 |
19.0 |
64.0 |
98.0 |
30.0 |
8.0 |
32.0 |
16.0 |
13.0 |
1.2 |
|
5 |
235.0 |
48.0 |
110.0 |
52.0 |
23.0 |
66.0 |
124.0 |
30.0 |
12.0 |
38.0 |
22.0 |
21.0 |
4.0 |
| 10 | 279.0 | 60.0 | 133.0 | 67.0 | 25.0 | 82.0 | 140.0 | 20.0 | 8.5 | 48.0 | 32.0 | 28.0 | 7.0 |
|
20 |
318.0 |
70.0 |
153.0 |
82.5 |
32.0 |
89.0 |
159.0 |
25.0 |
10.0 |
54.0 |
38.0 |
34.0 |
9.5 |
Priljubljena oznake: enostranska obremenitvena celica s strižnim žarkom, Kitajska enostranska obremenitvena celica s strižnim žarkom proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje










