
Tehtalna celica z dvojnim strižnim žarkom
Model: LHF-2
Tehtnice za tovornjake, tehtnice za železnice, tehtnice za vreče, posebne tehtnice
Tehtnice za tovornjake, tehtnice za železnice, tehtnice za vreče, posebne tehtnice
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka
| Material: | Zlitina, nerjavno jeklo |
| Kapaciteta: | 1klb-50klb |
| Nazivna moč: | 3mV/V |
| Nelinearnost: | ±0.02%F.S. |
| Histereza: | ±0.02%F.S. |
| Ponovljivost: | ±0.01%F.S. |
| Lezenje (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Ničelno stanje: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect na Zero: | ±0,02 %FS/10 stopinj |
| Tem.Effect na izhod: | ±0,02 %FS/10 stopinj |
| Vhodna impendanca: | 700±5Ω |
| Izhodni upor: | 700±5Ω |
| Izolacijska impedanca: | Večji ali enak 5000 MΩ |
| Vzbujevalna napetost: | 10 V (DC/AC) |
| Kompenzirani tem.razpon: | -10 stopinj ~+50 stopinj |
| Storitev Tem.Range: | -20 stopinj ~+60 stopinj |
| Razpon varne preobremenitve: | 120%F.S. |
| Zaščitni razred: | IP67 |
| Dolžina kabla: | 12m |
| Koda žice: | Rdeča(Ex+) Črna(Ex-) Zelena(Sig+) Bela(Sig-) |

|
Zmogljivost |
Velikost (mm) |
N.W. |
||||||
|
Klb |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
I |
kg |
|
1-5 |
190.5 |
31.0 |
31.0 |
158.8 |
13.0 |
31.5 |
29.0 |
1.5 |
|
10-25 |
222.3 |
36.5 |
49.3 |
190.5 |
20.6 |
50.5 |
42.0 |
3.0 |
|
35 |
222.3 |
38.0 |
63.5 |
190.5 |
20.6 |
63.0 |
50.0 |
5.0 |
|
50 |
343.0 |
62.0 |
75.0 |
292.0 |
33.3 |
76.2 |
83.0 |
10.0 |
Priljubljena oznake: dvojna strižna obremenitvena celica, Kitajska dvojna strižna obremenitvena celica proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Morda vam bo všeč tudi
Pošlji povpraševanje










